RW2S0CBR499F
Mfr.Part #
RW2S0CBR499F
Description
RES 499M OHM 1% 2W 4122
Stock
115
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
499 mOhms
Temperature Coefficient :
±90ppm/°C
Tolerance :
±1%